Hírek
2024. Október 16. 07:42, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Gera Zoltán lehet a lila-fehérek edzője

Az M4 Sport több forrásból is megerősített információi szerint Gera Zoltán lehet Szabó István vezetőedző utódja a Kecskemét labdarúgócsapatánál.
A lila-fehérek kedden tudatták, miszerint felmentették a pozíciójából az 57 esztendős szakembert.
A KTE közleménye szerint a felek a vesztes tatabányai edzőmeccs (0-2) után ültek le ismét egyeztetni és értékelni, ennek eredményeként született meg az a döntés, hogy Szabót – akinek elévülhetetlen érdemei vannak az utóbbi évek sikereiben – felmentik a vezetőedzői pozícióval járó feladatok alól.
„Az új vezetőedző személyéről konkrét, aláírt megállapodást követően tájékoztat majd a klub” – olvasható.
Az M4 Sport több forrásból is megerősített információi szerint az új tréner az a Gera Zoltán lehet, akinek augusztus óta nincs csapata.
A 45 éves szakember 2018-ban kezdte edzői pályafutását, 2019 júniusa és 2024 februárja között pedig ő volt az U21-es válogatott szövetségi kapitánya. Gera a Vasas kedvéért hagyta ott a korosztályos együttest, ennek oka az volt, hogy ő lett a Vasas vezetőedzője, a piros-kékeknél azonban mindössze 17 tétmérkőzés jutott neki, s augusztus 21-én távozott a klubtól, amely nem sokkal később Pintér Attilát nevezte ki utódjául.
A KTE – amely vasárnap 13 órától a Puskás Akadémiát fogadja – kilenc fordulót követően egy győzelemmel, két döntetlennel és hat vereséggel, öt megszerzett pontjával a tabella utolsó helyén áll.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:03, szerda | Sport
Magyar-svéd - Bolla: ott van előttünk az esély hogy történelmet írjunk
2025. Június 02. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda BL - Első magyar csapatként védte meg címét a Ferencváros
A címvédő FTC-Telekom 13-11-re legyőzte a szerb Novi Beograd csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjének vasárnapi fináléjában.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Sport
Spanyol Nagydíj - Piastri vezérletével kettős McLaren-győzelem Barcelonában
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap Barcelonában, ezzel tízpontosra növelte az előnyét a világbajnoki összetettben csapattársával, a brit Lando Norrisszal szemben.
2025. Június 01. 08:19, vasárnap | Sport
Bajnokok Ligája - Először ülhet fel Európa trónjára a PSG
A Paris Saint-Germain története során először megnyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját, mivel a sorozat szombati, müncheni fináléjában kiütéses, 5-0-s sikert aratott az Internazionale felett.