Hírek
2013. Június 08. 08:25, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Forgalomelterelés a kitelepítés miatt
Győrből a szigetközi falvakba irányuló gépjárműforgalmat korlátozták.
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy Győrújfalu térségében kialakult helyzet miatt Győrből a szigetközi falvakba irányuló gépjárműforgalom korlátozásra került, melynek értelmében a területre csak az árvízvédelemben résztvevők és gépjárműveik hajthatnak be.
Az érintett szigetközi falvak - Győrzámoly, Győrladamér, Dunaszeg, Dunaszentpál - lakcímkártya felmutatása mellett, az 1401. számú úton, Hédervár, illetve Ásványráró irányából közelíthetőek meg. Zsejkepusztánál váltakozó forgalomirányítás mellett lehet haladni.
Győr térségéből a szigetközi falvakba irányuló tömegközlekedési eszközök rendőri felvezetés mellett közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

