Hírek
2020. Június 10. 10:06, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Folytatta a rendőrség a Pofátlan(tan)ítást - VIDEÓ
Ismét civil autókból ellenőrizték a Budapesten közlekedőket a rendőrök. Az ellenőrzés során nemcsak a szabálytalankodó autósokat, hanem a motorosokat is kiszűrték – közölte oldalán a rendőrség.
A rendőröknek ezúttal leginkább a gyorshajtókkal szemben kellett intézkedniük, de ismét volt olyan autós, aki áthajtottak a piroson. A szabálysértéseket minden esetben fedélzeti kamerával rögzítették.
Egy Audi vezetője 70 kilométer óra helyett 147 kilométeres sebességgel, egy másik Audis szintén 70 helyett 158-cal, míg volt olyan motoros, aki 70 helyett 135-tel közlekedett. A gyorshajtók közül egy kapott 45 ezer forintos bírságot, míg a legtöbb sofőrt ennél nagyobb összegre, 90 ezer forintra vagy 130 ezer forintra büntettek meg a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

