Városlista
2025. július 13, vasárnap - Jenő

Hírek

2023. Március 02. 06:45, csütörtök | Sport
Forrás: mti

Férfi kézilabda BL - Egymással találkozik a Veszprém és a Szeged a rájátszásban

Férfi kézilabda BL - Egymással találkozik a Veszprém és a Szeged a rájátszásban

A Telekom Veszprém és az OTP Bank-Pick Szeged egymással játszik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszának első fordulójában, amelynek a tétje a negyeddöntőbe jutás lesz.

A csoportkör utolsó fordulójában, szerdán a veszprémiek 37-35-re kikaptak a Paris Saint-Germain otthonában, és a csütörtöki eredményektől függetlenül harmadikok lesznek az A csoportban. Korábban a szegediek házigazdaként 28-28-as döntetlent játszottak a francia HBC Nantes csapatával, így a B csoport hatodik helyén végeztek.

A két magyar csapatnak már 184 tétmérkőzése volt egymás ellen - 125 veszprémi siker, hét döntetlen és 52 szegedi győzelem a mérleg -, mindkettő 1982 óta állandó résztvevője az európai kupasorozatoknak, de még soha nem találkoztak a nemzetközi porondon.

A rájátszás első fordulójában március 22-én és 23-án lesznek az első meccsek, a visszavágók pedig egy héttel később.

Fotó: mti

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül

2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport

Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.

2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport

El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks

A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport

Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét

Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.