Hírek
2013. Január 18. 00:00, péntek |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Esküvő kiállítás Mosonmagyaróváron
Hatodik alkalommal rendeznek Mosonmagyaróváron esküvő kiállítást, az elmúlt évekhez képest, sok változást tapasztalhatnak majd az odalátogatók.
A két napos rendezvényen, közel 40 kiállító vesz részt, szombaton, január 26-án, reggel 9 órától este 6 óráig várják az érdeklődőket, különböző programokkal. A kis színpadot fél óránként vőfélyek, énekesek, zenekarok, előadók veszik birtokukba, ezzel szórakoztatva a közönséget, és reklámozva magukat. A hölgyeket a szombati nap folyamán ingyenes fodrász és sminkes programokkal várják, az uraknak pedig idén először kialakítják a „Vőlegény megőrzőt”, ahol pálinkát és bort kóstolhatnak, süteményeket és szendvicseket szolgálnak fel nekik, illetve játékkonzollal játszhatnak.
Csáki Zsuzsa, az egyik rendező elmondta, nem csak a házasodni vágyók meríthetnek ötleteket az esküvőkhöz, hanem más eseményeket szervezők - például születésnap, party - is sok segítséget kaphatnak a kiállítóktól.
A rendezvény egyik változása az elmúlt évekhez képest, hogy vasárnap (jan.27.) fodrász és smink verseny lesz, melynek fő támogatója a Hunyadi János Szakképző és Szakközépiskola, akik különdíjat is felajánlottak tanuló kozmetikusoknak illetve fodrászoknak, „Fantasy” néven.
Az egész napos kiállítás után pedig, este 6 órától egy bemutatóval várják a közönséget, melyben a Theatrum Ad Flexum segítségével a különböző korok esküvőit, szertartásait idézik meg a modellek.
A rendevény mind két napja ingyenesen látogatható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

