Hírek
2021. November 07. 08:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfutott, miután hárman megsérültek miatta
Elfutott a helyszínről az autós, aki miatt három utas sérült meg egy buszon Pesterzsébeten. A budapesti rendőrök másnap fogták el az ismerősnél bujkáló fiatalt - segítségnyújtás elmulasztásával gyanúsítják.
Egy autó a tilos jelzés ellenére hajtott be egy kereszteződésbe október 26-án este Budapesten a XX. kerületi Alsó határút és a Vörösmarty utca kereszteződésében, ahol egy busszal ütközött össze. A buszon három utas könnyebben megsérült, a személyautó vezetője elszaladt a helyszínről – közölte a rendőrség.
A fővárosi nyomozók másnap fogták el B. Adriánt, aki az egyik ismerőse csepeli lakcímén húzta meg magát éjszakára. A 20 éves férfit a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályán háromrendbeli segítségnyújtás elmulasztása bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A fiatal beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.

