Hírek
2018. Június 08. 18:38, péntek |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Krizsán Csaba
Ég egy tésztagyár Bábolnán – Nincs elég víz
Teljes terjedelmében ég Bábolnán, a Dragon Food fagyasztott tésztát gyártó cég ezer négyzetméteres üzemcsarnoka, a lángokat 30 tűzoltó próbálja megfékezni
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese az MTI-vel pénteken.
Káli Sándor tájékoztatása szerint az oltást nehezíti, hogy nincs elég víz a területen, illetve a tűzoltók nem tudnak bejutni az épületbe, mivel a tetőszerkezet beomlással fenyeget, valamint a tűzben több gázpalack felrobbant. A hármas kiemelt riasztási fokozatba sorolt tűzeset felszámolásán 14 tűzoltószer és 30 tűzoltó dolgozik, a vizet tartálykocsikkal ingajárattal szállítják a helyszínre.
Az épületben nem tartózkodik senki, személyi sérülés nem történt, viszont az anyagi kár jelentős - ismertette a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

