Hírek
2022. Május 02. 15:58, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Drogdílereket fogtak el a mosonmagyaróvári rendőrök

A rendőrök április 30-án Mosonmagyaróváron és Máriakálnokon tartottak kutatást, aminek keretében több mint fél kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak.
A kutatást egy hosszabb ideje folyamatban lévő nyomozásban beszerzett információk alapján tartották a rendőrök. A kutatás során kábítószergyanús anyagot, mobiltelefonokat, valamint a kábítószer porciózásához és fogyasztásához szükséges eszközöket foglaltak le.
Az egyenruhások az akcióban két férfit fogtak el és állítottak elő a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra.
A nyomozók a 43 éves máriakálnoki Z. Tamást, és a 35 éves mosonmagyaróvári H. Gábort kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
A Győri Járásbíróság – a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság előterjesztése, és a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség indítványa alapján - Z. Tamást 2022. május 2-án letartóztatásba helyezte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba