Hírek
2015. December 24. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Csökken az üzemanyagok ára

Csökkenti bruttó 4 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt. - értesült piaci forrásokból az MTI szerdán.
A csökkentéssel a 95-ös benzin átlagára 322-323 forintra, a gázolajé 312-313 forintra mérséklődik.
Legutóbb múlt pénteken változtak az üzemanyagárak, akkor bruttó 5 forinttal csökkent a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi ára, a 95-ös benziné nem változott. A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a töltőállomásoknál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 08. 07:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az egész Soros-hálózatot fel kell számolni
Az egész Soros-hálózatot fel kell számolni, szankciókat kell életbe léptetni azokkal szemben, akik külföldről fogadnak el pénzt a magyar politika befolyásolására -
2025. Február 08. 06:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: a vasúti infrastruktúráról szóló megállapodás kialakítása a rákosrendezői fejlesztés első lépése
2025. Február 07. 07:18, péntek | Belföld
Hatsávossá bővül az M1-es autópálya Győrig
Megkezdődik az M1-es autópálya hatsávosra bővítése Budapest és Győr között 2025 augusztusában.
2025. Február 07. 07:15, péntek | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest győzött, a város érdeke felülírta az ingatlanpanamát
A kormány végre meghátrált, amit már évekkel ezelőtt kellett volna, azt csütörtökön elismerték: mini-Dubaj helyett győzött Budapest érdeke -