Hírek
2018. Január 20. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay.com
Budapest is esélyes a legjobb európai úti cél címre
Február 8-ig lehet szavazni a legjobb európai úti célokra a European Best Destinations versenyén, amelyre a szervezet Budapestet is jelölte - hangzott el az M1 aktuális csatorna pénteki adásában.
Bán Teodóra, a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ (BFTK) Nonprofit Kft. ügyvezetője a műsorban elmondta: egy IP címről hetente egyszer lehet szavazni, így az érdeklődők akár minden héten leadhatják voksukat február 8-ig a www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2018 oldalon.
Kiemelte: Budapest mindig tartogat meglepetéseket és lehetőségeket a látogatóknak, így van esély arra, hogy kitűnjön a legjobb húsz város közül, amelyek közé beválasztották. Hozzátette: a magyar főváros kiváló adottságokkal rendelkezik mind építészeti, mind földrajzi szempontból, a történelmi városrészek különböző korszakok lenyomatait viselik magukon, s minden korosztály megtalálhatja a számára megfelelő minőségi időtöltést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.

