Városlista
2025. május 20, kedd - Bernát, Felícia

Hírek

2012. Május 31. 07:23, csütörtök | Bulvár
Forrás: Story Online

Bottal is színpadra áll Csala Zsuzsa

Bottal is színpadra áll Csala Zsuzsa

A fájdalmai ellenére egyévnyi kihagyás után újra színpadra lép a Jászai Mari-díjas művésznő.

Csala Zsuzsának a színpadon roppant meg a gerince, de úgy döntött, ennek ellenére ismét munkába áll. A kiváló komika egy darabban évekig a vállán vitte ki a színpadról az egyik jelenetben a kollégáját, ám egy rossz mozdulattól megrándult a dereka, s azóta komoly fájdalmakkal küszködik.

A 79 éves színésznő még mindig bottal jár, de ennek ellenére ismét játszhat, ugyanis módosították számára a színdarabot. "A Szenteltvíz és kokain című darabban Straub Dezső átírta a figurát, így botra támaszkodhatok" - árulta el a Blikknek a kiváló komika, aki már nagyon várja az ősbemutatót a Városmajori Szabadtéri Színpadon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál

2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár

Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen

Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.