Hírek
2013. Január 30. 08:31, szerda |
Helyi
Forrás: Police.hu
Betörések
Megyénkben több ingatlanba törtek be.
Több hónapja nem járt ingatlanában
Mintegy öt hónapja járt utoljára rábaszentmihályi ingatlanában az a tulajdonos, aki betörésről értesítette 2013. január 28-án délelőtt a csornai rendőröket.
Az ismeretlen tettes a családi ház zárt bejárati ajtaját befeszítve jutottak be az ingatlanba. Ott a helyiségeket átkutatva, motorfűrészt, fűkaszát, gázpalackokat, robogót, fűnyírókat, valamint dísz dobozba csomagolt borokat vitt magával. A bűncselekménnyel mintegy háromszázezer forint lopási és rongálási kárt okozva a tulajdonosnak.
A Csornai Rendőrkapitányság betöréses lopás gyanúja miatt folytatja a nyomozást.
Nyitott melléképületből lopott fűkaszát
Lopásról tett bejelentést 2013. január 28-án délelőtt egy bőnyi férfi. Ismeretlen elkövető feltehetően az éjszakai órákban, a nyitott kapun ment be az ingatlanra, ahol a ház melletti csukott, de nem zárt kazánházból két darab motoros fűrészt tulajdonított el. Mintegy félmillió forint kárt okozott bűncselekményével a gépek tulajdonosának.
Az ügyben lopás gyanúja miatt indított eljárást a Győri Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

