Hírek
2015. Január 28. 09:03, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Baleset az M1-es autópályán
Lébény térségében a főváros felé vezető oldalon három jármű ütközött össze. A személygépkocsiban két utas a helyszínen életét vesztette, ketten súlyosan, egy személy könnyebben megsérült.
Az M1-es autópálya 142-es kilométer szelvényében a főváros felé vezető oldalon 2015. január 28-án 6 óra 30 perckor három jármű ütközött össze. Egy magyar rendszámú személygépkocsi az előtte haladó kistehergépkocsinak hajtott és a szalagkorlátnak csapódott. A mögötte érkező bolgár honosságú autóbusz a személygépkocsinak ütközött. Az autóban öten utaztak, ketten a helyszínen életüket vesztették, ketten súlyosn, egy személy könnyebben megsérült.
A rendőrség az autópálya balesettel érintett szakaszát a helyszínelés idejére lezárta, a Hegyeshalom felől közlekedőket Lébénynél elterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.

