Hírek
2022. Március 20. 12:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Babakocsival szállította a lopott szajrét

A kisbéri nyomozók gyanúsítottként kihallgatták a helyi lakost, és a napokban befejezték az ügy vizsgálatát.
A gyanú szerint a 31 éves férfi még tavaly szeptemberben egy lakóházba bejutott. Nem hívott vendégként érkezett oda, az egyik ablakszárnyat leemelte, majd a mögötte lévő ablaküveget betörte. A lakásból egy televíziót, három telefont és egy órát vitt el a tettes – közölte a rendőrség.
A zsákmány elszállítását egy babakocsival oldotta meg. A feljelentést követően a kisbéri rendőrök azonosították az elkövetőt, akit a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak. A rendőrök egy telefon kivételével az összes lopott dolgot megtalálták és visszaadták a sértettnek. A helyi lakos ellen lopás elkövetése miatt indult büntetőeljárás, aki a bűncselekmény elkövetését beismerte.
A Kisbéri Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte a Komáromi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél