2021. január 17, vasárnap - Antal

Hírek

2021. Január 11. 16:42, hétfő | Helyi sport

Az oroszlányiak ellen kapott ki a MOGAAC

Folytatódik az NBII férfi kosárlabda bajnokság, aminek keretében január 8-án az OSE Lions II-t fogadta a MOGAAC.

Laky Tibor, a MOGAAC vezetőedzője a mérkőzésről így nyilatkozott: "Sajnos papírforma eredmény született. Az első két negyedben még számszerűen is tartottuk a lépést ellenfelünkkel, de az utolsó negyed közepére elkészültünk a koncentrációnkkal és az addigi játék menet alapján indokolatlan nagy arányú vereség lett a vége."

A mérkőzés végeredménye 60:87, az oroszlányiak javára.

Ezek érdekelhetnek még

2021. Január 11. 08:06, hétfő | Helyi sport

Tilinger Tamara nélkül folytatja a munkát az MKC

Tilinger Tamara nélkül folytatja a munkát a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club. A hírt dr. Hoffmann László, a MKC szakmai igazgatója erősítette meg.

2020. December 21. 11:54, hétfő | Helyi sport

Pécsre látogattak a kosarasok

Pécsre látogatott a MOGAAC csapata, ahol a PTE-PEAC ellen lépett pályára december 19-én.

2020. December 14. 09:04, hétfő | Helyi sport

A Dombóvár csapatát fogadta a MOGAAC

A Dombóvár csapatát fogadta pénteken a MOGAAC a férfi NBII nyugati csoportjában. Mérkőzés eredménye: MOGAAC : Dombóvár 67:96 (22-28,16-23,13-21, 16-24)

2020. December 03. 08:52, csütörtök | Helyi sport

A szombathelyieket fogadta az egyetemi csapat is

A szombathelyiek ellen lépett pályára a Széchenyi Egyetem kosárlabda csapata a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban.