Hírek
2013. Április 11. 08:04, csütörtök |
Helyi
Forrás: Hasznos Hírek
Április 12-én tovább csökken az üzemanyagok ára
Öt forinttal csökkenti a benzin, és ugyanennyivel a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.
A mérsékléssel a benzin átlagára 420-421 forint, a gázolajé pedig 425-426 forint lesz.
A cég a héten már csökkentette az árakat, a benzin bruttó 8 forinttal, a gázolaj 3 forinttal lett olcsóbb szerdától.
A múlt héten a gázolaj nagykereskedelmi árát bruttó 3 forinttal emelte a Mol, a benziné akkor nem változott.
A társaság február elejétől heti két alkalommal dönt az üzemanyagár-változásokról, így már nemcsak a hét első munkanapján, hanem szerdán is határoz az aktuális valutaárfolyam és a tőzsdei árak alapján az árról.
A benzin ára tavaly április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Az autósok 15-25 forintos különbséget is tapasztalhatnak egyes kutak árai között.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.

