Városlista
2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2019. Július 12. 10:47, péntek | Helyi
Forrás: Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata

Álláshirdetés - Család-és Gyermekjóléti Központ - szakmai vezető

Család-és Gyermekjóléti Központ- Mosonmagyaróvár pályázatot hirdet Család-és Gyermekjóléti Központ Köznevelési Munkacsoport szakmai vezető munkakör betöltésére.

A pályázat aKözalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján kerül meghirdetésre.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 2019.09.01.-2024.08.31.-ig szól.

A munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, 9200 Mosonmagyaróvár, Vasutas utca 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A gyermek családban nevelkedésének elősegítése, a gyermek veszélyeztetettségének megelőzése érdekében a gyermek igényeinek és szükségleteinek megfelelő önálló egyéni és csoportos speciális szolgáltatásokat, programokat nyújt, amelynek során biztosítja óvodai és iskolai szociális segítő tevékenységet

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései , valamint a(z) Vezető feladata a tevékenységi körben dolgozó munkatársak szakmai irányítása, felügyelete. az irányadók.

Pályázati feltételek:

Főiskola, felsőfokú szociális végzettség,
Gyermekvédelemben/családvédelemben töltött szakmai tapasztalat. - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány,
B kategóriás jogosítvány, személygépkocsi
büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Főiskola, Felsőfokú szociális végzettség (szociálpedagógia, szociális munka),
Szociális Szakvizsga
Vezetőképzés
Elvárt kompetenciák:

Kiváló szintű Csapatirányítási képesség, önálló munkavégzés,
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai terv, motivációs levél
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2019. szeptember 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje:
2019. augusztus 5.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Stencinger Noémi nyújt, a 06-20 / 497-1180 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Család-és Gyermekjóléti Központ- Mosonmagyaróvár címére történő megküldésével (9200 Mosonmagyaróvár, Vasutas utca 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 154/2019. , valamint a munkakör megnevezését: óvodai-iskolai szociális segítő.
Elektronikus úton Stencinger Noémi részére a csskmovar@szocmkt.hu E-mail címen keresztül
Személyesen: Stencinger Noémi, Győr-Moson-Sopron megye, 9200 Mosonmagyaróvár, Vasutas utca 10. .
A pályázat elbírálásának határideje:
2019. augusztus 19.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja:
2019. július 1.
A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a munkáltató által a BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 18. 11:33, csütörtök | Helyi

Igazibb Önismeret

Igazi Barbara IGAZIBB ÖNISMERET című előadásán vehetnek részt az érdeklődők a Huszár Gál Városi Könyvtárban április 26-án, pénteken 17 órától .

2024. Április 10. 17:58, szerda | Helyi

Vágányzári hirdetmény

Mósodított menetrend szerint közlekedik a 9447 sz. vonat április 15-től április 19-ig Hegyeshalom — Rajka állomások között végzett pályakarbantartási munkák miatt az 1 Győr — Hegyeshalom — Rajka vasútvonalon.

2024. Április 09. 10:56, kedd | Helyi

Digitális tartalmak közzététele, hasznosítása, alkalmazása workshop

A Néprajzi Múzeum Digitális tartalmak közzététele, hasznosítása, alkalmazása című workshopján vehetnek részt az érdeklődők a Huszár Gál Városi Könyvtár rendezvénytermében április 17-én, szerdán 16 órától.

2024. Április 09. 10:51, kedd | Helyi

Felhívás szavazatszámláló bizottságba történő jelentkezésre

Még egy napig, április 10-ig lehet jelentkezni a szavazatszámláló bizottságba.