Hírek
2019. Október 18. 07:35, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A Nemzeti vágta és futóverseny miatt forgalomkorlátozások lesznek a hétvégén Budapesten
A 12. Nemzeti vágta miatt péntektől vasárnapig a Hősök tere környékén, vasárnap pedig a NATO-futóverseny miatt lesznek forgalomkorlátozások Budán, az Alagút térségében.
A Nemzeti vágtát szombaton és vasárnap rendezik a Hősök terén. Forgalomkorlátozásokra azonban már pénteken számítani kell. Az előkészületek miatt délutántól lezárják az Andrássy utat a Bajza utcától, a Hősök terét és több környező utcát, valamint a Dózsa György utat a Városligeti fasor és a Podmaniczky utca között.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) korábbi közleménye szerint a korlátozások miatt változik a 20E, a 30-as buszcsalád, a 105-ös és a 979-es busz, továbbá a 75-ös trolibusz útvonala.
A BKK arról is beszámolt, hogy Budán az Attila út, az Alagút, a Clark Ádám tér és a Budai alsó rakpart forgalmának korlátozásával rendeznek NATO-futóversenyt vasárnap kora reggeltől kora délutánig.
Az útlezárások miatt változik az 5-ös, a 16-os, a 16B, a 105-ös busz, valamint a 19-es és a 41-es villamos útvonala - hívták fel a figyelmet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

