Hírek
2012. Május 19. 07:01, szombat |
Belföld
Forrás: OrientPress
A kutyák is lehetnek rákosak - hogyan mentsük meg életüket?
A rák pusztító betegség, nem csak az embert támadja meg. A két év fölötti kutyák elpusztulásának az első számú oka. Egy 3 éves boxer gazdája első kézből tapasztalhatta milyen az, amikor kutyáját rákkal diagnosztizálják.
A férfi akkor döntött úgy, hogy elviszi kis kedvencét a helyi állatorvoshoz, amikor a négylábú elkezdett sántítani.
A New Yorkban élő kutya gazdája, Hinden elmondta: az orvosok először lokalizálták, hogy pontosan hol fáj a kutya lába, majd röntgen és biopszia segítségével megállapították, hogy tumora van. A boxer oszteoszarkómában szenved, ami a csontrák egy agresszív fajtája. Az onkológus azt mondta, le kell amputálni a kutya egyik mellső lábát, azt követően pedig kemoterápiát kell adni neki. Ez remélhetőleg 1-2 évvel meghosszabbítja életét.
Most a rákmentes boxer a régi életét éli, olyan virgonc, mint előtte. Csak három lába van, de attól még tökéletes - nyilatkozta a kutya gazdája. http://www.foxnews.com/health/2012/05/17/canine-cancer-how-to-save-pet-life/
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.

