Hírek
2020. Április 14. 07:25, kedd |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A kormány tagjainak címzett azonnali kérdésekkel és kérdésekkel fejeződik be kedden az Országgyűlés kéthetes ülése.
A záró ülésnap délelőtt 11 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik. Az azonnali kérdésekre és az azokra adott válaszokra két óra áll majd rendelkezésre, a kérdések pedig másfél órában hangozhatnak el.
A parlament előző hétfőn kezdte meg aktuális ülését. A képviselők akkor egy kormánypárti képviselő, a fideszes Boldog István és egy ellenzéki politikus, a jobbikos Kálló Gergely mentelmi jogát is felfüggesztették, valamint lehetővé tették, hogy a személyi igazolványon feltüntethetővé váljon a származási hely.
A ház kedden és szerdán összesen tizenegy előterjesztésről tárgyalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -

