Hírek
2014. November 20. 17:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén mínuszokra is készülni kell
A hétvégén nem várható csapadék, de helyenként előfordulhat ködszitálás. A leghidegebb órákban többfelé mínuszokra is készülni kell, s néhol napközben sem lesz 3 Celsius-foknál melegebb - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Péntekre virradó éjszaka foltokban köd képződik. Napközben a Dunántúlon gomolyfelhők képződnek, de emellett általában több órára kisüt a nap. A Dunától keletre több lesz a felhő, kevesebb a napsütés, de csapadék sehol sem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 2 és plusz 3 fok között, a legmagasabb hőmérséklet 6-10 fok között alakul - olvasható az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésben.
Szombaton és vasárnap nagyrészt borult, párás, helyenként tartósan ködös idő várható, csupán kisebb körzetekben süthet ki a nap. A ködös területeken előfordulhat szitálás. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 4 fok között valószínű. Napközben 3-9 fokig melegszik a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld
Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri
Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.

