Hírek
2013. Június 27. 19:20, csütörtök |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
30 milliós hamisáru fogás
30 millió forint értékben, mintegy 15 ezer pár hamis sportcipőt foglaltak le Vámosszabadinál.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei egy szlovák rendszámú teherautót ellenőriztek, ami a fuvarokmányok szerint női, illetve gyermek sportcipőket szállított.
Az áru konténerben érkezett Kínából, melyet Szlovákiában vámkezeltek és ezután szállították volna magyar címzettnek. A raktér átvizsgálásakor CONVERSE márkájú cipőket találtak a vámosok, amik a kirendelt szakértő véleménye szerint a vásárlók megtévesztésére alkalmas hamisítványok. A pénzügyőrök a lábbeliket lefoglalták, és az ügyben feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóihoz, ahol áru hamis megjelölése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód
Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
