Hírek
2013. Június 04. 08:06, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
12 határsértőt fogtak el a hétvégén
Egy embercsempészt, és 12 határsértőt fogtak el a hétvégén megyénkben. Egy személyautót az M1 autópálya 159 km szelvényében ellenőriztek a rendőrök.
A kocsit egy 30 éves budapesti férfi vezette, pakisztáni utasai, kizárólag a befogadó állomás területére érvényes okmányokkal igazolták magukat. A négy férfi Debrecenből szökött meg, úti céljuk Ausztria volt. Szintén Nyugat-Európába tartott az a nyolc külföldi állampolgár is, akiket a határrendészek tartóztattak fel a soproni és a hegyeshalmi vasútállomásokon. Az érvényes útlevél és vízum nélkül utazók nemzetközi szerelvényeken akarták átlépni az államhatárt. A budapesti sofőr ellen embercsempészés gyanúja miatt büntetőeljárást, a tizenkét külföldi ellen tiltott határátlépés kísérlete miatt szabálysértési eljárást kezdeményezett a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

