Városlista
2019. február 20, szerda - Álmos

Hírek

2018. Augusztus 20. 00:00, hétfő | Helyi
Forrás: HG Logistic

Irodai asszisztensi állásra várják a jelentkezőket

A Haemmerling Group Logistic Kft. saját flottával komplex szolgáltatást nyújtó logisztikai, szállítmányozó cég az alábbi pozícióra keres munkatársakat: 1 FŐ IRODAI ASSZISZTENS /szlovák nyelvtudással/

Feladatok
o Általános adminisztratív feladatok végzése (szlovák nyelven, ill. fordítások útján)
o Cégvezető munkájának segítése
o Iratkezelés

Elvárások
o Szlovák nyelvtudás szóban és írásban
o Középfokú végzettség
o Minimum 2-3 év gyakorlat
o Kiváló MS Office ismeretek (az excel magasfokú ismerete)
o Precíz, pontos, rendszerszemlélet
o Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent
o Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
o B kategóriás jogosítvány

Szükséges kompetenciák
o Jó problémamegoldó képesség
o Jó szervező és kommunikációs készség
o Logikus gondolkodás
o Csapatmunkára való hajlam
o Magas stressztűrő képesség
o Precíz munkavégzés

Amit kínálunk
o Stabil biztos háttér, hosszútávú megbízható munkahely
o Szakmai fejlődési lehetőség
o Cafetéria
o Heti 40 órás munkarend

Munkavégzés helye
o 9200 Mosonmagyaróvár, Éger utca 13.

fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal work.hu@hg-logistic.com e-mail címre

Ezek érdekelhetnek még

2019. Február 20. 15:22, szerda | Helyi

Megyerikum-hungarikum honismereti vetélkedő a Fekete iskolában

2019. február 19-én 14.00-kor kezdődött - a megyében egyszerre 4 helyszínen – az a 10-14 éves korosztálynak szóló vetélkedő, melynek kiemelt témái a megyerikumok voltak.

2019. Február 20. 11:19, szerda | Helyi

Még egy hónapig akár SMS-ben is kérhető a postázás

Akinek nincsen ügyfélkapu-regisztrációja, idén is kérheti a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól szja-bevallási tervezetének postázását.

2019. Február 19. 20:34, kedd | Helyi

Partnerségi egyeztetés a településképi rendelet módosítása kapcsán

A Mosonmagyaróvár város településképének védelméről szóló 42/2017. (XII. 18.) önkor-mányzati rendelet módosítására, pontosítására kerül sor.

2019. Február 19. 20:10, kedd | Helyi

Beismerte tettét a mosonmagyaróvári besurranó tolvaj

A mosonmagyaróvári rendőrök négy lopással gyanúsítanak egy újrónafői férfit.