Városlista
2018. október 15, hétfő - Teréz

Hírek

2018. Augusztus 20. 00:00, hétfő | Helyi
Forrás: HG Logistic

Irodai asszisztensi állásra várják a jelentkezőket

A Haemmerling Group Logistic Kft. saját flottával komplex szolgáltatást nyújtó logisztikai, szállítmányozó cég az alábbi pozícióra keres munkatársakat: 1 FŐ IRODAI ASSZISZTENS /szlovák nyelvtudással/

Feladatok
o Általános adminisztratív feladatok végzése (szlovák nyelven, ill. fordítások útján)
o Cégvezető munkájának segítése
o Iratkezelés

Elvárások
o Szlovák nyelvtudás szóban és írásban
o Középfokú végzettség
o Minimum 2-3 év gyakorlat
o Kiváló MS Office ismeretek (az excel magasfokú ismerete)
o Precíz, pontos, rendszerszemlélet
o Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent
o Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
o B kategóriás jogosítvány

Szükséges kompetenciák
o Jó problémamegoldó képesség
o Jó szervező és kommunikációs készség
o Logikus gondolkodás
o Csapatmunkára való hajlam
o Magas stressztűrő képesség
o Precíz munkavégzés

Amit kínálunk
o Stabil biztos háttér, hosszútávú megbízható munkahely
o Szakmai fejlődési lehetőség
o Cafetéria
o Heti 40 órás munkarend

Munkavégzés helye
o 9200 Mosonmagyaróvár, Éger utca 13.

fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal work.hu@hg-logistic.com e-mail címre

Ezek érdekelhetnek még

2018. Október 15. 00:00, hétfő | Helyi

Felhívás 56-os Kaszinóra

A Hunyadi Mátyás Diákmozgalomért Alapítvány a hagyományokhoz híven idén is történelmi vetélkedőt szervez az 1956-os forradalom emlékére általános és középiskolásoknak. A játékra 3 fős csapatokat várnak.

Példa értékű a város civil összefogása

Tizenkilenc éve, hogy október első szombatján mosonmagyaróvári civil szervezetek veszik birtokba a Flesch Károly Kulturális Központ auláját.

Kerekasztal a közétkeztetésről - képgalériával

A közétkeztetésben érintett szakemberek találkoztak a napokban a Széchenyi István Egyetem Mezőgazdasági és Élelmiszertudományi Karán az akadémia, a Példa Egyesület a Szigetköz Szatyor szervezésében.

2018. Október 14. 20:00, vasárnap | Helyi

WHC Kft. munkatársakat keres

AUSZTRIAI MUNKAVÉGZÉSRE késes tapasztalattal rendelkező hentes-segédeket, hosszútávra.