2016. Szeptember 22. 08:00, csütörtök | Sport
Forrás: MKCSE

Gyere és csatlakozz az MKC családjához!

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club edzői szeretettel várják azokat a fiatalokat, akik szívesen kipróbálnák magukat és megtanulnák a kézilabdázás alapjait.

Az alábbi időpontok közül korosztálynak megfelelően bátran keressétek az edzéseket!

Az edzők természetesen bárkit szívesen fogadnak, ám az edzők azt tanácsolják, mielőtt bárki az időpont alapján ellátogatna valamelyik tréningre, érdeklődjön a klubnál biztos van-e aznap edzés. Előfordulhat ugyanis, hogy akár mérkőzés miatt aznap nincs a csapat a megjelölt helyszínen.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: Bölcs Diána +36-70/611-8178

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.