Hírek

2017. Augusztus 16. 23:31, szerda | Helyi sport
Forrás: MKCSE

Dupla edzőmeccs, dupla győzelem

Augusztus 16-án ismét dupla mérkőzés előtt állt a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club, amely ez alkalommal a szintén NB I/B-s Pénzügyőrt fogadta.

A kemény edzéseknek és a múlt heti edzőmeccseknek már jól látszott az eredménye, hiszen ellenfelünk mindössze negyed óráig tudott partiban lenni. 15 perc után még 8-8 volt az állás, ezt követően viszont beindult a mosonmagyaróvári gépezet és a szünetre már 18-10-re vezettek Bognár Róbert lányai. A folytatásban sem változott sokat a játék képe, az MKC-s hölgyek folyamatosan növelték előnyüket és végül 39-25-re nyertek.

A Pénzügyőr SE délután sem tudta megnehezíteni a mosonmagyaróvári kézilabdás hölgyek dolgát, egy percig sem volt kérdés, melyik a jobb csapat. A második összecsapáson többen is kiemelkedően teljesítettek, Kopecz Barbara 9 gólig jutott, és remekül mutatkozott be a junior Eb-ről hazatérő, és a csapathoz a héten csatlakozó Giricz Laura is. Az MKC mindkét mérkőzésen nagyarányú győzelmet aratott, a két találkozón az óvári kézisek összesen 75 gólt lőttek és csak 39-et kaptak.

Bognár Róbert csapata legközelebb pénteken 11 órakor lép pályára az UFM Arénában a Prága ellen.

11 óra MKC-Pénzügyőr 39-25 (18-10)

18 óra MKC-Pénzügyőr 36-14 (15-6)

Mosonmagyaróvári KC SE –Pénzügyőr SE 36-14 (15-6)

UFM Aréna, 200 néző

Jv.: Bőhm, Tóth

MKC: Dányi – Tóth M. 3, Kopecz 9, Németh V. 3, Giricz 4, Csala, Töpfner. Csere: Oláh (kapus), Hajtai 3, Bedő-Farkas 4, Bízik B., Tilinger 1 (1), Horváth B., Gyimesi 1, Hegedűs 3 (3), Rábai 2, Bardi 3. Vezetőedző: Bognár Róbert

Pénzügyőr: Hlogyik – Ferenczy, Oláh 1, Sztankovics 2, Balogh Sz. 1, Rózsás 3, Szécsi 1. Csere: Kőhalmi (kapus), Karsai 2 (2), Csepregi, Vernes 2, Szász-Fejér 1, Porobic, Burai 1, Pasqualetti. Vezetőedző: Kovács Attila

Kiállítások: 2, ill. 12 perc

Hétméteresek: 6/4, ill. 3/2

Bognár Róbert, az MKC vezetőedzője: "Frissebbek voltunk, mint a korábbi edzőmérkőzéseken, és ez a sebességünkön is meglátszott. Sok játékelemet kipróbáltunk a mai nap, az ellenfélnek köszönhetően például egy félidőn keresztül gyakoroltuk a hét a hat elleni védekezést is, ami jól működött. Voltak pozitív jelek a játékban, látszik, hogy egy ideje már együtt készülünk. Azt vettem észre, hogy a lányok közül néhányan nagyon élvezték a játékot, ezt szeretném látni mindenkin."

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 13:53, péntek | Életmód

A munkabér az elsődleges munkahelyválasztási szempont Magyarországon

A munkahelyválasztásnál a magyar munkavállalók számára 2024-ben is a vonzó munkabér és juttatási csomag az elsődleges, ezt követi a munkahelyi légkör és a munkaadó pénzügyi stabilitása, ahol nem kell tartani a leépítéstől

2024. Április 26. 13:52, péntek | Belföld

Folytatja a terjeszkedést az OTP

Az OTP Bank tavaly minden korábbi eredményét felülmúlta, a megkezdett építkezést és terjeszkedést a következő években is folytatja - mondta pénteken Budapesten, a társaság éves közgyűlésén az OTP Bank elnök-vezérigazgatója.