Városlista
2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

2018. Augusztus 08. 18:00, szerda | Helyi
Forrás: HG- LOGISTIC

Állásajánlat: Nemzetközi fuvarszervező

Haemmerling Group Logistic Kft. saját flottával komplex szolgáltatást nyújtó logisztikai, szállítmányozó cég nemzetközi fuvarszervező pozícióra keres munkatársat.

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a megbízókkal, információ szolgáltatás a folyamatban lévő megbízások teljesítéséről
  • Fuvarmegbízások rögzítése, adminisztrálása
  • Fuvarszervezés az EU területén
  • Reklamációk ügyintézése

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office ismeretek
  • Fuvarozási, fuvarszervezői tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Speditőr vagy fuvarozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegennyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges kompetenciák

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Magas stressztűrő képesség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil biztos háttér, hosszútávú megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

9200 Mosonmagyaróvár, Éger utca 13.

fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzzalwork.hu@hg-logistic.com e-mail címre

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 18. 11:33, csütörtök | Helyi

Igazibb Önismeret

Igazi Barbara IGAZIBB ÖNISMERET című előadásán vehetnek részt az érdeklődők a Huszár Gál Városi Könyvtárban április 26-án, pénteken 17 órától .

2024. Április 10. 17:58, szerda | Helyi

Vágányzári hirdetmény

Mósodított menetrend szerint közlekedik a 9447 sz. vonat április 15-től április 19-ig Hegyeshalom — Rajka állomások között végzett pályakarbantartási munkák miatt az 1 Győr — Hegyeshalom — Rajka vasútvonalon.

2024. Április 09. 10:56, kedd | Helyi

Digitális tartalmak közzététele, hasznosítása, alkalmazása workshop

A Néprajzi Múzeum Digitális tartalmak közzététele, hasznosítása, alkalmazása című workshopján vehetnek részt az érdeklődők a Huszár Gál Városi Könyvtár rendezvénytermében április 17-én, szerdán 16 órától.

2024. Április 09. 10:51, kedd | Helyi

Felhívás szavazatszámláló bizottságba történő jelentkezésre

Még egy napig, április 10-ig lehet jelentkezni a szavazatszámláló bizottságba.